Hakkımda

Benim Babam yani Ahmet Çam 1997’de Fetihye’de Çam Hoteli açtı ve ticaret hayatımın başlangıcı olarak bunu söyleyebilirim. 1975’de öncesinde de İsviçrede E.S.M Swiss Nakliye şirketini kurdu. 1999’da ben 18 yaşındaydım ve işleri birlikte yürütmeye başladık. 2005’de Dayı Security şirketini kurdum. 2018’de de araba kiralama şirketini açtım. Babam şu an emekli ve tüm işleri ben yürütmekteyim. Dayı Baron markası ile güven ve huzur ile hizmetlerimiz devam etmektedir.

Afiş Tasarımı

Adwords

LOGO - Video Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

Seo Hizmetleri

içerik Üretimi

Dijital Pazarlama

Marka Danışmanlığı

Sponsorlu Reklam Çalışması

Yaptığım çalışmalarda internet ortamının, teknolojinin ve sosyal medyanın tüm olanaklarını öğrenmeye ve kullanmaya çalışmaktayım. Yaptığım her çalışmada kariyerime bir tuğla daha koymanın mutluluğunu yaşıyorum. Birlikte çalıştığımız ve kendilerine proje yaptığım kişilerin mutluluğu ve memnuniyeti yaptığım işe olan bağlılığımı biraz daha arttırmaktadır.

Teknolojinin ve internetin hayatımıza girmesi ve artık hayatımızda çok geniş bir yer kaplaması sebebiyle herkesin ve her markanın web üzerinde kendini ifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Kendinizi ve yaptığınız işi en güzel şekilde ifade etmek için bu alanda profesyonel çalışma yapan bana ihtiyaç duyacaksınız. Markanızı tanıtmak ve sosyal medya ortamında tanınır olmanızda size profesyonel çözümler sunmakta ve bu alanda projelerimi sizlerle paylaşmaktayım. Referans olması ve yaptığım çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmanız için buradan referanslar sayfasını inceleyebilirsiniz.

Mutlu müşteriler ve mutlu bir ben için yaptığım çalışmalarım arasında sosyal medya, logo tasarım, web sitesi tasarımı gibi çalışmalarım bulunmaktadır. Bu alanlarda kariyerimin zirvesini yakalama adına sürekli ve kendinden emin bir şekilde yürümeye devam ediyorum. Bu yolda elde edeceğim başarılarımı sizinle paylaşmak beni mutlu edecek ve sizlerin de memnuniyetini sağlayacaktır. Sınırsız platformların ve projelerin ortamında sizlere kaliteli çalışmalar sunmak üzere burada bulunuyorum. Benimle iletişim kurduğunuzda size yeni ve başarılı bir dijital dünyanın kapıları sizin için aralanmış olacaktır.